Aktualności

Wiemy od jakiegoś czasu, że Adult Swim zamówił siedemdziesiąt nowych odcinków „Rick and Morty”. Teraz możemy zobaczyć pierwszą zapowiedź 4. sezonu!

Chociaż jeszcze nie znamy daty premiery kolejnego sezonu „Rick and Morty”, to fani już teraz mają pewność, że twórcy serii – Dan Harmon i Justin Roiland – pracują w pocie czoła nad 4. sezonem popularnej animacji.

Wszystko to za sprawą zapowiedzi, która pojawiła się na oficjalnym Twitterze serialu. Krótka, bo trwająca ledwie piętnaście sekund, zapowiedź przedstawia naszych bohaterów niczym postaci z anime. 

Zwiastun możecie zobaczyć klikając TUTAJ

Kadr z serialu „Rick and Morty”

Serial opowiada o przygodach Ricka Sancheza – ekscentrycznego, uzależnionego od alkoholu naukowca – oraz jego wnuka Morty’ego, niepewnego siebie chłopca. Ta niecodzienna dwójka podróżuje do najdziwniejszych miejsc w galaktyce, trafia do alternatywnych rzeczywistości i ryzykuje własne życie. 

źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Rick and Morty

Rick Sanchez, uzależniony od alkoholu naukowiec, wciąga w swoje szalone przygody Morty'ego, bardzo niepewnego siebie wnuka. Razem podróżują po innych galaktykach, …