Aktualności

Adult Swim zamówił ogromną liczbę nowych odcinków „Rick and Morty” – powstanie ich jeszcze 70.

Dobrze przeczytaliście – przygody tej szalonej pary będą nas bawić jeszcze przez 70 epizodów. Rzadko się zdarza, aby jakikolwiek serial otrzymał zamówienie na tak obszerną kontynuację. Dotychczasowe trzy sezony liczyły w sumie 31 epizodów, średnio po 10 na sezon, więc produkcja zostanie z nami jeszcze na długie lata.

Za sukcesem tak ogromnego zamówienia stoi równie duży sukces komercyjny. „Rick and Morty” przyciągnął przed ekrany tak olbrzymią liczbę widzów, że trzeci sezon, jako kreskówka, stał się nie tylko najwyżej notowanym i najchętniej oglądanym w historii stacji Adult Swim, ale też na całym świecie. Popkulturowe trzęsienie ziemi, jakie wywołał, szybko przerodziło się w prawdziwy szał. Historia o dwóch nierozgarniętych podróżnikach w czasie i przestrzeni trafiła już do świata gier oraz z hukiem dotarła do mainstreamu.

Rick and Morty, Adult Swim, przedłuzenie, Pickle Rick
Kadr z serialu „Rick and Morty”
 

Sukces tej animacji science fiction szybko stał się wyznacznikiem tego, jak ma wyglądać tego rodzaju rozrywka. Aktualnie niemal wszystkie stacje telewizyjne próbują kopiować styl „Rick and Morty” z lepszym lub gorszym skutkiem. Jeszcze kilka miesięcy temu jeden z twórców serialu, Dan Harmon, informował, że rozmowy na temat przedłużenia mocno się skomplikowały. Harmon i Justin Roiland w bardzo specyficzny sposób poinformowali fanów o tym bezprecedensowym wydarzeniu, biorąc wspólny prysznic. W ich przypadku nikogo taki ekscentryzm nie powinien dziwić. Wideo z tym niecodziennym komunikatem można zobaczyć TUTAJ.

Nie jest jeszcze znana data premiery kolejnego sezonu animacji.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Rick and Morty

Rick Sanchez, uzależniony od alkoholu naukowiec, wciąga w swoje szalone przygody Morty'ego, bardzo niepewnego siebie wnuka. Razem podróżują po innych galaktykach, …