Aktualności

Stacja Adult Swim opublikowała zwiastun nowych odcinków „Rick and Morty”. Wiemy, kiedy pojawią się kolejne odcinki.

Pierwsza połowa czwartego sezonu „Rick and Morty” liczyła zaledwie 5 odcinków. Fani z pewnością odczuwali smutek po szybkim obejrzeniu nowych przygód „szalonego" naukowca oraz jego wnuka i oczekiwali jakichkolwiek informacji, co z resztą odcinków.

Stacja Adult Swim opublikowala najnowszy zwiastun drugiej połowy sezonu. Możemy w nim zobaczyć, jakie przygody zobaczymy w kolejnej odsłonie. Dowiedzieliśmy się również, że „Rick and Morty” powróci 3 maja. Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy nowe odcinki pojawią się na platformie Netflix.

„Rick and Morty” jest animacją skierowaną do dorosłych. Głównym bohaterem jest Rick Sanchez – uzależniony od alkoholu naukowiec. Pewnego dnia wciąga on w swoje szalone przygody Morty'ego, bardzo niepewnego siebie wnuka. Razem podróżują po innych galaktykach, igrając z galaktycznym prawem i narażając życia.  Produkcja często nawiązuje  do popkultury i jest jedną z najbardziej popularnych animacji.

Serial jest dostępny na platformie Netflix.

Źródło: Adult Swim

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Rick and Morty

Rick Sanchez, uzależniony od alkoholu naukowiec, wciąga w swoje szalone przygody Morty'ego, bardzo niepewnego siebie wnuka. Razem podróżują po innych galaktykach, …


Aktualności


Artykuły

Seriale podobne do „Rick and Morty”

„Archer” (2009- ) Przygody mocno nieogarniętego szpiega, który wykonuje większość swoich misji głównie dzięki szczęściu, mają wiele wspólnego z Rickiem i Mortym. …