Aktualności

Jak wynika z informacji przekazanych przez Justina Roilanda, współtwórcę serialu animowanego „Rick and Morty”, produkcja może zadebiutować na ekranach fanów nieco szybciej niż to zapowiadano, choć dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Gdy Adult Swim zamówiło kolejne siedemdziesiąt odcinków tytułu, wielu fanów, mimo radości z tego faktu, zaczęło obawiać się o termin pojawienia się kolejnego sezonu, gdyż do tej pory przerwy między poszczególnymi seriami wynosiły ponad rok.

rick and morty, rick i morty, rick i morty serial, rick sanchez
Kadr z serialu „Rick and Morty”

 

Na szczęście twórcy, Justin Roiland i Dan Harmon, zapewniają, iż cały proces będzie teraz szybszy, na co wpływ miało między innymi wspomniane zamówienie na następne epizody.

(…) Chcemy, by odcinki wciąż były dobre, ale pragniemy także, aby pojawiały się nieco szybciej. Teraz, gdy mamy już to duże zamówienie, możemy działać sprawniej. Nie będzie więcej długich przerw między sezonami. Rozplanujemy czas w okresie wakacyjnym i maszyna ruszy. Będzie świetnie.

Poprzednie doniesienia sugerowały, że „Rick and Morty” nie zadebiutuje wcześniej niż pod koniec 2019 roku. Co prawda Roiland nie ujawnił dokładnej daty premiery czwartej serii Adult Swim, jednak potwierdził, że spotkania scenarzystów już się rozpoczęły i ma zamiar upewnić się, że epizody będą pojawiały się szybciej.

Źródło: polygon.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Rick and Morty

Rick Sanchez, uzależniony od alkoholu naukowiec, wciąga w swoje szalone przygody Morty'ego, bardzo niepewnego siebie wnuka. Razem podróżują po innych galaktykach, …