Aktualności

Jak informowaliśmy kilka dni temu, flagowa produkcja od Showtime, „Shameless”, powróci już we wrześniu. W mediach pojawiła się pierwsza wzmianka dotycząca nadchodzącej serii – jak podają twórcy, jeden z bohaterów awansował do grona postaci regularnych.

„Shameless” to serial bazujący na brytyjskiej produkcji o tym samym tytule. Opowiada historię rodziny Gallagherów. Głowa rodu, Frank, nie radzi sobie z obowiązkami, bowiem spędza czas na piciu alkoholu. Dzieci mężczyzny są pozostawione same sobie, co nie zawsze kończy się dla nich dobrze.

Serial zadebiutował w 2011 roku, szybko zyskując sympatię widzów. W ósmej serii mieliśmy okazję poznać chłopaka Fiony – Irlandczyka Forda, stolarza i rzemyślnika, wspierającego bank spermy dla lesbijek. Richard Flood, wcielający się w tę postać, awansował do obsady regularnej, co oznacza, że możemy spodziewać się poszerzenia jego wątku w nadchodzącej serii. Aktor znany jest m.in. z „Crossing Lines” oraz „Red Rock”. 

richard flood, shameless, season 9, showtime
Richard Flood jako Ford w „Shameless”

W „Shamelss” występują również Emmy Rossum (Fiona Gallagher), William H. Macy (Frank Gallagher), Emme Kenney (Debbie Gallagher), Ethan Cutkosky (Carl Gallagher) oraz Jeremy Allen White (Lip Gallagher).

Premiera dziewiątego sezonu „Shameless” zaplanowana jest na 9 września tego roku.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Shameless

Serial opowiada o dysfunkcyjnej rodzinie Franka Gallaghera, który samotnie wychowuje szóstkę dzieci. Kiedy ojciec spędza czas na piciu do nieprzytomności, jego …