Aktualności

We wrześniu stacja SyFy ogłosiła, że jeden z jej nowych projektów, serial „Deadly Class”, wyreżyserują bracia Russo. Dzisiaj poznaliśmy aktorów wcielających się w główne role oraz krótkie opisy protagonistów. Jak na serial o skrytobójcach, obsada prezentuje się zabójczo dobrze!

„Deadly Class” to komiks autorstwa Ricka Remendera. Opowiada o liceum King's Dominion, które zamiast uczyć matematyki czy historii, kształci swoich uczniów w przeróżnych sztukach zabijania, tak aby studenci w przyszłości mogli zostać elitarnymi zabójcami dla największych organizacji przestępczych na świecie. 

W obsadzie znalazło się mnóstwo nowych, młodych aktorów oraz kilka nazwisk i twarzy, które mogliśmy już zobaczyć na ekranach kin. W rolę Mistrza Lina, dyrektora liceum, wciela się Benedict Wong, znany z „Doctor Strange”. W głównego bohatera, Marcusa Lopeza, wcieli się Benjamin Wadsworth („Teen Wolf”). Lana Condor (czyli Jubilee z najnowszego „X-Mena”) wcieli się w wyklętą przez Yakuzę Sayę, Liam James (Noah z „2012”) zagra Billego, syna skorumpowanego gliniarza, Luke Tennie będzie Williem, Maria Gabriela de Faria wcieli się w Marię, a panteon młodych aktorów zamyka Michel Duval jako Chico. Henry Rollins, czyli niezapomniany AJ Weston z „Sons of Anarchy”, zagra surowego, niemieckiego nauczyciela Jurgena Denke.

Niestety, stacja nie ogłosiła jeszcze dokładnej daty premiery swojej produkcji, miejmy jednak nadzieję, że nastąpi to już w 2018 roku. 

Źródło: SyFy/Wikipedia/Deadline

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.