Aktualności

Jak informuje portal TVLine, Damien Chazelle, twórca m.in. „La La Land” i „Whiplash”, będzie reżyserem i scenarzystą nowego serialu dramatycznego powstającego na zlecenie firmy Apple.

Zdobywca Oscara, Damien Chazelle, nakręci i napisze scenariusz do każdego odcinka. Reżyser w swojej karierze nie miał styczności z serialami, jednak Apple postanowiło dać twórcy szansę sprawdzenia się w nowej konwencji. Dodatkowo producenci „La La Land”, Jordan Horowitz i Fred Berger, będą współpracować ponownie z Chazellem – Apple poszedł na całość i zatrudnił całą trójkę. 

O samym serialu nie wiadomo wiele. Nie jest znany tytuł, fabuła, a nawet data rozpoczęcia pierwszych zdjęć. Można się jedynie domyślać, że serial zostanie utrzymany w muzycznym klimacie. Znamy tylko gatunek: produkcja będzie dramatem. 

Damien Chazelle, La La Land, serial, Apple

Apple nie ma zamiaru zwalniać tempa, to nie jedyna nowość. Będzie reboot „Amazing Stories” Stevena Spielberga, serial komediowy z udziałem Jennifer Aniston i Reese Witherspoon (którego są również zaangażowane w tworzenie tej produkcji) oraz kolejna kosmiczna seria od Ronalda Moore’a, twórcy „Battlestar Galactica”.

Źródło: TVLine  

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Battlestar Galactica

Kiedy na świecie pojawiły się piersze Cylony (rodzaj inteligentnych maszyn) ludzie pękali z dumy i cieszyli się z rozwoju technicznego. Wszystko skomplikowało się …