Aktualności

Parę dni temu informowaliśmy, że stacja TVN pracuje nad kilkoma nowymi serialami. Teraz już wiemy, że jeden z nich będzie adaptacją książek pewnego znanego polskiego autora.

Remigiusz Mróz jest jednym z najpopularniejszych pisarzy polskich kryminałów. Jego najbardziej popularnym cyklem jest seria kryminałów prawniczych z Joanną Chyłką. Do tej pory ukazało się osiem książek (pierwsza z nich to „Kasacja”). Autor oficjalnie potwierdził, że stacja TVN przygotowuje serial „Chyłka” na podstawie tego cyklu. Na dodatek ruszyły już zdjęcia. Reżyserem został Łukasz Palkowski („Belfer”, „Najlepszy”).

Pierwsze trzy książki z cyklu o Joannie Chyłce

Spekuluje się, że główną rolę ma zagrać Małgorzata Kożuchowska („Rodzinka.pl”). Aktorka może niektórym wydawać się zbyt łagodna, by zostać odtwórczynią Joanny Chyłki, jednak warto zaznaczyć, że ta informacja jest jeszcze niepotwierdzona. Należy czekać na oficjalne przedstawienie obsady. Mróz w następujący sposób zapowiedział główny angaż, nastawiając fanów na zgadywanie, o kogo chodzi:

Podpowiedź: aktorka absolutnie wyjątkowa. Blondynka. I ktoś, na kogo sam stawiałem – ten typ przewijał się też często w waszych castingowych zestawieniach.

Premiera serialu już tej jesieni na player.pl.

Źródło: facebook.com/telemagazyn.pl

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności