Aktualności

„24” to jeden z największych sukcesów stacji FOX. Serial zadebiutował w 2001 roku, doczekał się ośmiu sezonów (ostatniego w 2017, z podtytułem „Legacy”), był nominowany do nagrody Emmy ponad 70 razy. Zdecydowano, że produkcja dostanie reboot, całkowicie zmieniający oblicze tej serii.

„24” zwykle traktował o agencie Jacku Bauerze, który ma dokładnie jeden dzień na rozwiązanie zawiłej, kryminalnej intrygi. Każdy odcinek odpowiadał jednej godzinie. Ostatni sezon zmienił głównego bohatera, co chyba nie wyszło produkcji na dobre – serial zanotował spadek oglądalności i włodarze FOX-a zdecydowali się na całkowitą metamorfozę swojej produkcji.

Zapomnijcie więc o Jacku Bauerze, tajnych agentach i terrorystach. Nowe „24” będą opowieścią o pani prokurator, mającej dokładnie dobę, aby orzec o niewinności człowieka skazanego na śmierć przez krzesło elektryczne. Nie wiadomo nic o dacie premiery, za to wiemy, kto napisze scenariusz: Howard Gordon, scenarzysta poprzednich sezonów, oraz Jeremy Doner (współtwórca serialu „The Killing”). 

Co sądzicie o takich zmianach? 

Źródło: informacje prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane