Aktualności

Serial „Gossip Girl” to produkcja już kultowa, która w dużej mierze wpłynęła na współczesną popkulturę. To dzięki niej w świadomości szerszej publiczności zaistnieli m.in. Blake Lively („The Age of Adaline”), Leighton Meester („Tarzan”) czy Penn Badgley („You”). Obecnie HBO Max prowadzi prace nad rebootem serialu.

Wiadomo już, że główną rolę w dziesięcioodcinkowej serii zagra znana m.in. z serialu „Revenge” oraz filmów „Doctor Sleep” i „Hidden” Emily Alyn Lind. Wcieli się ona w rolę Audrey, dziewczyny będącej w długoletnim związku, która pragnie od życia czegoś więcej.

 

Emily Alyn Lind
Znana z serialu „Revenge” Emily Alyn Lind

Podobnie jak w oryginale, nowa wersja „Gossip Girl” ma być oparta na książce Cecily von Ziegesar. Fabuła będzie rozgrywała się osiem lat po zamknięciu strony internetowej Gossip Girl. Do życia nowego pokolenia nowojorskich nastolatków wkroczy wówczas kolejna „plotkara”. Produkcja ukaże, jak mocno przez kilka lat zmieniło się miasto i media społecznościowe. Narratorem opowieści ponownie zostanie Kristen Bell („The Good Place”).

Serial „Gossip Girl” liczył sześć sezonów (121 odcinków) i był realizowany w latach 2007-2012. Emitowała go stacja CW. Produkcja zdobyła szeroki rozgłos na całym świecie i wciąż cieszy się dużą popularnością.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Gossip Girl

Młodzi, bogaci, rozpieszczani do granic możliwości - tacy właśnie są nastolatkowie z Upper East Side. Jednak gdzie się nie pojawią, towarzyszy im tajemnicza Plotkara, …