Aktualności

Obsada i producenci reboota serialu „Charmed” z 1998 roku odpowiadają na zarzuty rzucane w kierunku nowej wersji przez gwiazdę oryginału – Holly Marie Combs. Nie chcą dopuścić, aby aktorka doprowadziła do upadku serialu.

Holly Marie Combs ostro zareagowała, kiedy ogłoszono produkcję reboota „Charmed”.

Sprawa wygląda tak. Dopóki nie poprosicie nas o przepisanie go tak, jak robił to Brad Kern, co tydzień, nawet nie myślcie o kapitalizacji naszej ciężkiej pracy. „Charmed” należy do naszej czwórki, naszych scenarzystów, załogi i przede wszystkim fanów. FYI, nie oszukacie ich poprzez tytuł/znak. Więc do widzenia.

Napisała w styczniu Combs.

W poniedziałek, w czasie spotkania na Television Critics Association, ekipa reboota „Charmed” została zapytana, co sądzą o słowach Holly Marie Combs. Przyznali, że są rozczarowani, ale próbują skupić się na pozytywach.

charmed, charmed original
„Oryginalne” czarodziejki – od lewej: Combs, Doherty i Milano

Oczywiście nie można nie czuć się zawiedzionym, ponieważ uważam, że scenariusz jest fantastyczny. Naprawdę mam nadzieję, że kiedy ona obejrzy serial, polubi go.

Powiedziała Madeleine Mantock. Według niej Combs ma prawo czuć się w ten sposób, ponieważ oryginalny serial był częścią jej życia.

Obsada wspólnie przyznała, że nie stara się zastąpić oryginału ani niszczyć pracy ludzi, którzy przy nim pracowali.

charmed, charmed 2018
Kadr z nowej wersji

W maju, na swoim Twiterze, Holly udostępniła zrzut ekranu, w którym dokładnie wyjaśniła, dlaczego nie zgadza się ze stwierdzeniem, że serial był przedstawiany, jako „ostry, zabawny, feministyczny”.

Pozwólcie mi najpierw powiedzieć, że doceniam pracę i możliwości, które tworzy reboot „Charmed”. Ale nigdy nie zrozumiem, co jest ostre, zabawne lub feministyczne w tworzeniu serialu, który pokazuje, że oryginalne aktorki są zbyt stare do roli, którą odgrywały dwanaście lat temu. Mam nadzieję, że nowa wersja jest lepsza od swojego marketingu, a oryginalność serialu pozostanie wysoka.

Napisała Holly Marie Combs.

Producenci nowej wersji „Charmed” wyjaśnili, że zdecydowali się zrestartować serię, zamiast ożywić ją, ponieważ czuli, że zakończyła się ona "pięknie" i miała osiem lat wspaniałej historii. 

Reboot „Charmed” zadebiutuje 15 października czasu polskiego.

Źródło: ew.com 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Charmed

Serial opowiada o przygodach trzech sióstr czarownic mieszkających w San Francisco. Jak to czarownice posiadają nadprzyrodzone moce, które pomagają im w walce z …


Aktualności