Aktualności

ABC zapowiedziało stworzenie reboota serialu „Bewitched” z 1964 roku. Już wkrótce ponownie będziemy mogli śledzić perypetię czarownicy i jej rodzinki.

Przed nami premiera reboota „Charmed” z 1998 roku, teraz stacja ABC zapowiedziała powrót serialu „Bewitched” (polski tytuł ”Ożeniłem się z czarownicą”). 

„Bewitched” zadebiutowało w 1964 roku, z Elizabeth Montgomery w roli Samanthy Stephens. Serial liczył osiem sezonów. Na pierwszy rzut oka Samantha wydawała się zwykłą gospodynią domową, opiekującą się ciężko pracującym mężem Darrinem (Dick York) i córką Tabithą (Erin Murphy). Kobieta ukrywała zaskakujący sekret… była czarownicą!

Bohaterka często wykorzystywała swoje magiczne zdolności, które odblokowuje, marszcząc nos, aby pomóc swojej rodzinie. Z kolei matka Samanthy, Endora (Agnes Moorehead) korzystała z magii, by rozbić małżeństwo swojej córki. 

bewitched, bewitched samantha
Samantha Stephens (Elizabeth Montgomery)

Nowa wersja serialu ma być całkiem inna. Kenya Barris i Yamar Taylor stworzą scenariusz.

W reboocie Samantha i Darren będą starali się pogodzić dzielące ich różnice, a równocześnie kobieta będzie odkrywać swe magiczne zdolności. Nie wiadomo, czy para w nowej wersji będzie mieć dziecko.

bewitched, bewitched bohaterowie

Samantha z mężem i matką

Sony Pictures Television, która jest właścicielem praw do oryginalnej serii, od kilku lat próbuje ponownie uruchomić „Bewitched”. Początkowo licencję zakupiło NBC, ale produkcja nigdy nie ruszyła. Barris sprzedał projekt ABC Studios.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale