Aktualności

W sieci pojawił się teaser do jednego z nachodzących projektów od HBO. Serial „Random Acts of Flyness” będzie serialem emitowanym późno w nocy, również ze względu na swoją tematykę.

Stacja obiecuje, że jej najnowsza produkcja będzie niesamowitym doświadczeniem, z jakim widzowie jeszcze nigdy nie mieli do czynienia w historii telewizji. Seria jest dziełem artysty, muzyka i filmowca Terence’a Nance’a, który sam określa ją jako opowieść o pięknie i brzydocie współczesnego amerykańskiego życia.

random act of flyness, hbo, serial, teaser, trailer, zwiastun, zajawka

Pierwszy sezon ma liczyć sześć epizodów, w których gościnnie pojawią się gwiazdy takie jak Dominique Fishback („The Deuce”), Whoopi Goldberg. Adepero Oduye („The Big Short”), Paul Sparks („Broadwalk Empire”) czy Gillian Jacobs („Love”).

„Random Acts of Flyness” ma eksplorować problemy społeczne i kulturalne w sposób, jakiego żadna inna produkcja się nie podjęła.

(…) [serial] eksploruje pojęcia takie jak patriarchat, biała dominacja i zmysłowość z nowej, prowokującej perspektywy. „Random Acts of Flyness” to płynna, samoświadoma odpowiedź na treści współczesnych mediów. Każdy odcinek to pełnia połączonych ze sobą winiet, prezentacji i aktorów zarówno o wschodzącym talencie, jak i tych już znanych. Serial to miks realistycznego dokumentu, muzycznego występu, surrealistycznego melodramatu i żartobliwej animacji. Terence Nance i jego wspólnicy analizują motywy wielopokoleniowych urazów, historyczne, śmierci, osobliwości, romansu i innych, tworząc serial telewizyjny, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliście.

Produkcja ukaże się na platformach HBO Go i HBO Now. Premiera zaplanowana jest na 3 sierpnia, równo o północy.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.