Aktualności

Stacja ABC zaprezentowała swoją ramówkę na nadchodzący sezon. Wśród nich jest kilka nowości, które zastąpią skasowane produkcje; nie zabraknie też dobrze znanych widzom seriali powracających z kolejnymi sezonami.

Poniedziałek:

„The Good Doctor” (sezon drugi)

Wtorek:

„Roseanne” (sezon drugi)

„The Kids Are Alright” (NOWOŚĆ) – serial opowie historię wielodzietnej rodziny pochodzenia irlandzkiego. Mike i Peggy wychowują ośmiu synów w wierze katolickiej, borykając się z trudami rodzicielstwa w niełatwych latach 70. Sielanka zostaje przerwana, gdy do domu wraca ich najstarszy syn, który oznajmia, że rzucił seminarium i ma zamiar wyruszyć na „misję ratowania świata”.

„Black-ish” (sezon piąty)

„Splitting Up Together” (sezon drugi)

„The Rookie” (NOWOŚĆ) – Nathan Fillion powraca w roli Johna Nolana, mężczyzny z małego miasteczka, który na skutek dramatycznych wydarzeń w swoim życiu postanawia je diametralnie zmienić. Przyjeżdża do Los Angeles, aby zrealizować swoje marzenie – zostać policjantem. Jako najstarszy z żółtodziobów w swojej jednostce musi zmierzyć się z kpinami i żartami ze strony kolegów. Pcha go to do podejmowania większego niż potrzeba ryzyka podczas pracy, żeby udowodnić wszystkim swoją przydatność.

Środa:

„The Goldbergs” (sezon szósty)

„American Housewife” (sezon trzeci)

„Modern Family” (sezon dziesiąty)

„Single Parents” (NOWOŚĆ) – lekka historia o zmaganiach samotnych rodziców z wychowywaniem ich siedmioletnich dzieci. Wszyscy wspierają się nawzajem w tym trudnym wyzwaniu, pragnąc jednocześnie zachować chociaż trochę prywatnej przestrzeni.

„A Million Little Things” (NOWOŚĆ) – podobno przyjaźń to nie jedna wielka rzecz, ale milion małych. Grupa bliskich przyjaciół, którzy poznali się w różnych sytuacjach, żyje w zupełnie odmienny sposób. Jedni osiągnęli znaczące sukcesy zawodowe, inni ledwo wiążą koniec z końcem, a jeszcze inni przeżywają trudne chwile w swoich związkach. Wszyscy wspierają się nawzajem, wiedząc, że mogą liczyć na innych. Życie całej grupy zostaje wywrócone do góry nogami, kiedy jeden z nich nagle umiera. Przyjaciele zastanawiają się nad swoim życiem i wyborami, jakie w nim podjęli.

Czwartek:

„Grey's Anatomy” (sezon piętnasty)

„Station 19” (sezon drugi)

„How to Get Away with Murder” (sezon piąty)

Piątek:

„Fresh Off the Boat” (sezon piąty)

„Speechless” (sezon trzeci)

„Child Support” (sezon drugi)

Seriale debiutujące w midsezonie (styczeń-maj 2019):

„For the People” (sezon drugi)

„Grand Hotel” (NOWOŚĆ) – historia o ostatnim rodzinnym biznesie hotelowym w Miami Beach. Głównym bohaterem jest Santiago Mendoza, który musi radzić sobie nie tylko z zarządzaniem hotelem, ale także z kaprysami swojej drugiej żony oraz rozpuszczonych dzieci. Goście to najczęściej bogaci ludzie nieunikający skandali obyczajowych, a ich życie tylko na pozór jest szczęśliwe.

„Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D” (sezon szósty)

Schooled, sezon pierwszy, ABC, spinoff, The Goldbergs
Kadr z serialu „Schooled”

 

„Schooled” (NOWOŚĆ) – spin-off serialu „The Goldbergs” będzie się rozgrywał w połowie lat 90. i opowie o przygodach nauczycieli z William Penn Academy. Bohaterowie muszą w pracy ukrywać swoje dziwactwa i szaleństwa, pozując na bohaterów w oczach uczniów.

„Whiskey Cavalier” (NOWOŚĆ) – serial opowiadać będzie o agencie FBI mierzącym się z załamaniem nerwowym. Jego drogi przetną się z agentką CIA, z którą będzie musiał współpracować przy sprawie, gdzie stawką będą losy świata. „Whiskey Cavalier” ma czerpać z tematyki szpiegowskiej, ale nie zabraknie również romansu oraz typowego proceduralnego podejścia do fabuły.

Źródło: tvline.com/ABC

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.

Agent Phil Coulson tworzy grupę superwytrenowanych agentów S.H.i.E.L.D., którzy zajmują się dziwnymi, niewyjaśnionymi sprawami.


American Housewife

Fabuła skupia się na życiu Katie Otto, która po przeprowadzce z mężem i trójką dzieci do Westport w stanie Connecticut stara się pozytywnie wyróżnić na tle innych …


Black-ish

Czarnoskóry Andre pragnie wychować jak najlepiej dzieci, bazując na kulturze swojej rodziny. Nie jest to jednak takie proste, gdy dookoła mieszkaja sami biali, …


Grey's Anatomy

Dramat obyczajowy opowiadający historię Meredith Grey, córki wybitnej lekarki, od początku jej stażu chirurgicznego w szpitalu Seattle Grace. Serial śledzi życie …


Fresh Off the Boat

1995 rok, Floryda. 11-letni Eddie Huang wyprowadza się wraz z rodziną z Chinatown i zamieszkuje w Orlando, gdzie usiłuję przystosować się do typowego, amerykańskiego …Speechless

Historia opowiada losy nietypowej rodziny diMeo. Troskliwi rodzice zajmują się trójką swoich zupełnie różnych dzieci, z których najmłodszy, JJ, choruje na porażenie …


Splitting Up Together

Historia skłóconej pary, która dzięki rozwodowi nieoczekiwanie ponownie poprawia swoje relacje.


How to Get Away with Murder

Utalentowana prawniczka Annalise Keating wybiera nową grupę najwybitniejszych studentów, którzy dostają staż w jej kancelarii. Jej idealne życie zmienia się jednak, …


Station 19

Spin-off serialu „Grey’s Anatomy”, opowiadający o pracy strażaków z Seattle.


The Goldbergs

Lata 80. XX wieku, Jenkintown w Pensylwanii. Fabuła przedstawia perypetie rodziny Goldbergów ukazane oczami młodego chłopca.


The Good Doctor

Niezwykle bystry, młody chirurg Shaun Murphy zostaje rezydentem w prestiżowym szpitalu. Pomimo autyzmu, który utrudnia mu nawiązanie relacji ze współpracownikami, …


Modern Family

Serial opowiada losy trzech różnych, jednak spokrewnionych ze sobą rodzin, które usiłują poradzić sobie po swojemu z problemami współczesnego życia.