Aktualności

Jeśli jesteście fanami „Queer Eye” i czekaliście na informację o kolejnym sezonie, możecie spać spokojnie. Netflix przedłużył serial o drugą serię – co nas czeka w następnych odcinkach?

„Queer Eye” to reality show, ukazujący środowisko LGBT. Pięciu homoseksualistów, każdy o innej specjalności – Tan France (moda), Karamo Brown (kultura), Booby Berk (design), Antoni Porowski (kuchnia) i Jonathan van Ness (uwodzenie). Pomagają heteroseksualnym mężczyznom doprowadzić do porządku ich życie. 

Serial powstał w oparciu o niezwykle popularny program „Queer Eye for the Straight Guy”, który był emitowany w latach 2003–2007. W Polsce wprowadzony był pod nazwą „Porady Różowej Brygady”. Netflix wypuścił nową wersję show 2 lutego tego roku. Program zebrał  wiele pozytywnych opinii i tym samym zyskał przedłużenie na kolejny sezon. 

queer eye, season 2, drugi sezon, netflix, przedłużenie
Ekipa i twórcy „Queer Eye”

Jak donoszą media, reality show od razu było nagrywane w większej liczbie odcinków, które czekają teraz na premierę. Twórcy programu, David Collins oraz Bobby Berk, wypowiedzieli się dla portalu Variety o tym, czego możemy spodziewać się w kolejnym sezonie:

Przechodząc do drugiego sezonu, jest tam odcinek, w którym naprawdę zagłębiamy się w religię. Ludzie będą naprawdę podekscytowani. Nie zmieni tylko naszych serc, ale pozwoli ci zobaczyć, jak zmieniają serca ludzi, z którymi pracujesz oraz całych kościelnych wspólnot.

Świetną częścią przedsięwzięcia jest to, że nasi epizodyczni bohaterowie są różnorodni i bardzo interesujący. Fabuła kontynuuje prowadzenie rozmowy i zaskakuje. Dostrzegamy wiele nowych perspektyw. 

Premiera drugiej serii planowana jest jeszcze w tym roku. Nie znamy jeszcze dokładnej daty.

Źródło: hollywoodreporter.com, variety.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane