Aktualności

Serial stacji OWN powróci z czwartym sezonem, nad którym nadzór obejmie nowy showrunner.

„Queen Sugar” to serial oparty na powieści pod tym samym tytułem autorstwa Natalie Baszile. Historia skupia się na trójce rodzeństwa. Nova Bordelon (odgrywana przez Rutinę Wesley) to dziennikarka i aktywistka z Nowego Orleanu. Charley Bordelon (w tej roli Dawn-Lyen Gardner) jest nowoczesną kobietą, wychowującą nastoletniego syna. Ralp Angel (Kofi Siriboe) to samotny ojciec, zmagający się z bezrobociem. Cała trójka zamieszka w Luizjanie, aby przejąć w spadku po ojcu plantację trzciny cukrowej. Twórczynią serialu jest Ava DuVernay („Selma”).

queen sugar, own, sezon 4
Kadr z serialu „Queen Sugar”

Erik Logan, szef stacji OWN, powiedział:

Z kreatywną wizją Avy i pod jej przewodnictwem „Queen Sugar” nadal cieszy się zasłużoną reputacją przedstawiania zróżnicowanych postaci, bogatych historii i tworzy grupę inspirującą do tak potrzebnych w naszym społeczeństwie rozmów. Jesteśmy dumni z tego serialu, niesamowitej obsady, producentów i ekipy. Nie możemy się doczekać więcej rodziny Bodelonów w sezonie czwartym.

Stacja poinformowała również, że Anthony Sparks, będący scenarzystą i producentem wykonawczym serialu, został mianowany showrunnerem produkcji od zamówionego właśnie czwartego sezonu.

Źródło: tvline.com

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Queen Sugar

Serial oparty na książce pod tym samym tytułem. Fabuła skupia się na trójce rodzeństwa, utrzymujących się z ogromnej plantacji trzciny cukrowej, którą pozostawił …