Aktualności

O tym że stacja USA Network przygotowuje serial osadzony w świecie serii filmów „The Purge” wiemy już od jakiegoś czasu. Twórcy podsycają jednak emocje i właśnie udostępnili nową zapowiedź produkcji.

Jeśli podoba wam się krwawa jatka z serii filmów "The Purge", to datę 4 września radzimy zaznaczyć w kalendarzu czerwonym markerem. Na USA Network zadebiutuje wtedy serial osadzony w świecie filmów i zapowiada się on niezwykle interesująco.

Dla tych, którzy nie słyszeli o filmach studia Blumhouse Productions, garść informacji dotyczących tego, czego mogą się spodziewać. Akcja serialu rozgrywać się będzie w trakcie jednej, szczególnej nocy w rządzonych przez totalitarną partię Stanach Zjednoczonych. Legalne są wówczas wszystkie przestępstwa, łącznie z morderstwem.

Za serial odpowiedzialny będzie, podobnie jak w przypadku filmów, James DeMonaco, a w rolach głównych wystąpią między innymi Gabriel Chavarria ("East Lost High") i Jessica Garza ("Six"). Produkcja liczyć będzie 10 odcinków i poza USA Network emitowana będzie na SyFy.

Źródło: digitalspy.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności