Aktualności

Drugi sezon „The Punisher” zbliża się wielkimi krokami, więc ekipa filmowa nie próżnuje; właśnie trwają zdjęcia do kolejnej serii produkcji. Na jednym z zakulisowych filmików dało się zauważyć aktora, którego powrót stał pod znakiem zapytania.

Nie potrzeba specjalnie wprawnego oka, by na jednym z wideo ukazujących pracę ekipy filmowej dostrzec Bena Barnesa, wcielającego się w postać Billy’ego Russo. Po wydarzeniach sezonu pierwszego wielu widzów uważało, że bohatera czeka teraz przemiana w znanego z komiksów Jigsawa. Obserwując, jak na udostępnionym filmie Russo zakrywa przed Punisherem swoją twarz, możemy uznać to za wielce prawdopodobne.

Jigsaw, Punisher, Ben Barnes, Marvel, Netflix, 2 sezon, Russo
Komiksowy Jigsaw

Wyprodukowany przez Netflixa pierwszy sezon „The Punisher” okazał się wielkim sukcesem. W rolę głównego bohatera wcielił się znany chociażby z „The Walking Dead” Jon Bernthal. Ogromna popularność sprawiła, że produkcja bardzo szybko otrzymała przedłużenie na drugi sezon. 

Data premiery nowej serii nie jest jeszcze znana, lecz najprawdopodobniej nie będzie to wcześniej niż w 2019 roku. 

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's The Punisher

Rodzina Franka Castle'a zostaje brutalnie zamordowana. Pogrążony w rozpaczy były marine przysięga krwawą zemstę. W półświatku staje się znany jako Punisher.