Aktualności

„The Punisher” jest produkowany przez Marvel Television we współpracy z ABC Studios dla Netflixa. Premierę drugiego sezonu zaplanowano dopiero na 2019 rok. Na chwilę obecną można jedynie snuć teorie na temat fabuły kolejnej serii – opisy nowych bohaterów budzą jeszcze więcej domysłów.

Jego życie przybrało inny tor, gdy zamordowano jego rodzinę. To wydarzenie było tak traumatycznym przeżyciem, że Frank stał się bezwzględnym i brutalnym łowcą. Jego cel to dokonanie krwawej zemsty na winnych masakry, w której zginęła jego żona i dzieci. Punisher w porównaniu do innych superbohaterów Marvela nie posiada żadnych wyjątkowych mocy. Jest jedną z najbardziej ludzkich postaci, a umiejętności walki nabył w wojsku.

Początkowo nie planowano serialu o Punisherze, ale po genialnym zaprezentowaniu postaci w drugim sezonie „Daredevila”, zdecydowano o powstaniu spin-offa, skupiającego się na historii Franka Castle'a (w tej roli Jon Bernthal). Produkcja odniosła sukces na całym świecie, a sezon drugi został oficjalnie potwierdzony przez Netflix. Wraz z kolejną serią przybędzie kilka nowych postaci; ich charakterystyka podpowiada, czego możemy się spodziewać. Dokładna data premiery nowego sezonu nie jest jeszcze znana.  

Marvel's The Punisher, Jon Bernthal, The Punisher, Frank Castle, Marvel
Jon Bernthal jako Punisher

Marvel TV rozpoczął casting do nowej serii. Producenci poszukują aktorów do roli Annie Beir, Kim Davis i Melvina Skellinga. Imiona postaci nie są jeszcze potwierdzone. Annie Beir to 16-latka, przyzwyczajona do życia na ulicy; jest zaskakująco waleczna oraz świadoma swojego otoczenia i miejsca, z którego pochodzi. Kim to kobieta w średnim wieku, bardzo otwarta na różnorodność etniczną – pracuje jako terapeutka. Melvin jest detektywem po trzydziestce, zawsze służącym pomocą. Bazując na opisach nowych postaci, „That Hashtag Show” (program popkulturowy) sugeruje, że sezon drugi może być adaptacją komiksu „The Slavers”.

Fabuła „The Slavers” skupia się na ocaleniu młodej dziewczyny przez Franka Castle’a, w dodatku bohater odkrywa seks biznes rumuńskiej pary, prowadzony na ogromną skalę w Nowym Jorku. O ile przypuszczenia i teorie się sprawdzą, to handel ludźmi może się okazać problemem, z którym Punisher będzie się zmagał w drugim sezonie serialu.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's The Punisher

Rodzina Franka Castle'a zostaje brutalnie zamordowana. Pogrążony w rozpaczy były marine przysięga krwawą zemstę. W półświatku staje się znany jako Punisher.