1
Aktualności

Teaser nowej produkcji stacji SyFy właśnie pojawił się w sieci. „Krypton”, bo tak nazywa się ten kręcony od wielu lat projekt, po raz pierwszy pokaże widzom na całym świecie historię przodków Supermena.

Od wielu lat fani uniwersum DC zastanawiali się, jak wygląda sytuacja z dwoma tajemniczymi projektami: „Titans” i właśnie „Kryptonem”. Po wielu spekulacjach, że produkcje zostały cichaczem pogrzebane w otchłani zapomnienia, prawda okazała się inna. W przyszłym roku „Titans” zadebiutuje na specjalnej platformie streamingowej DC, „Krypton” zaś pojawi się na antenie amerykańskiej stacji SyFy.

                 

 

Serial opowie historię zakazanej miłości Seg-El i Lyty Zod. Akcja tej szekspirowskiej opowieści będzie mieć miejsce lata przed planetarną katastrofą oraz narodzinami najsławniejszego Kryptonianina – Supermana. Mimo iż historia nie dotyczy Clarka Kenta i jego przygód, w serialu będziemy mogli zobaczyć kilku jego najsławniejszych wrogów, m.in. Brainiaca i Doomsdaya. 

Za projekt odpowiedzialny jest David Goyer, który pracował przy takich projektach jak „Blade”, „The Dark Knight Trilogy” czy „Men of Steel”. Niestety, poza rokiem, nie znamy dokładnej daty premiery serialu – ale na osłodę długiego czekania zobaczcie ten świetny, mroczny teaser!

Źródło: screenrant.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • Rafał Konaszewski
    Rafał Konaszewski
    @not_imprsd

    Wznoszę brew, lekko zaintrygowany. Przyznam, że to pierwszy raz kiedy słyszę o tym projekcie, zwiastun nie wygląda źle, ale i tak spoglądam na to ze sporą rezerwą. Nie mam za dobrych doświadczeń z seriami od SyFy.

Powiązane

Seriale

Krypton

Serial opowiada historię planety Krypton, na której urodził się Kal-El, znany powszechnie jako Superman. Fabuła obrazuje życie rodziny El przed jego pojawieniem …