2
Aktualności

1. sezon „American Crime Story”, antologii Ryana Murphy'ego opowiadającej o znanych zbrodniach, odniósł tak wielki sukces, że produkcja od razu otrzymała zamówienie na trzy kolejne serie. Właśnie ogłoszono datę premiery drugiej z nich.

Druga odsłona „American Crime Story” będzie nosić podtytuł „The Assassination of Gianni Versace” i przeniesie nas w świat pięknych, bogatych i modnie ubranych. Akcja serialu skupi się na głośnym zabójstwie Gianniego Versace, włoskiego kreatora mody. Znany projektant został zastrzelony przed swoim domem w Miami Beach przez seryjnego mordercę Andrew Cunana. Winny morderstwa jeszcze tego samego dnia popełnił samobójstwo.

Scenariusz produkcji oparty jest na książce Maureen Orth, „Vulgar Favors: Andrew Cunanan, Gianni Versace, and the Largest Failed Manhunt in U.S. History”.

Na oficjalnym profilu serialu pojawiła się informacja o dacie premiery – 17 stycznia 2018 roku, a także krótki, klimatyczny teaser pobudzający nasz apetyt na więcej. 

W obsadzie znaleźli się Édgar Ramírez („The Bourne Ultimatum”), Penélope Cruz, Darren Criss („GLEE”), Max Greenfield („Veronica Mars”, „New Girl”), Ricky Martin oraz Finn Wittrock („American Horror Story”).

źródło: http://twitter.com/ACSFX

Komentarze

(2)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

 • Szymon Kowalski
  Szymon Kowalski
  @szymon92001

  Pierwszy sezon był rewelacyjny, mam nadzieję, że ten sezon też taki będzie! Nie mogę się doczekać.

 • Gremo
  Gremo

  Pierwszy sezon był dla mnie dosyć wciągający. Ale to z powodu ciekawej historii którą w odpowiedni sposób przedstawiono. W innej może nie być już tak ciekawie. Ale to i tak lepszy pomysł niż ciągnięcie zakończonej historii. Na pewno się przyjrzę 2 sezonowi. Zobaczymy co z tego wyjdzie ;-)

Powiązane

Seriale

American Crime Story

Słynny futbolista O.J. Simpson zostaje oskarżony o podwójne morderstwo. Sprawa ukazana jest oczami prawników biorących udział w procesie.