Aktualności

„Westworld”, zeszłoroczny hit stacji HBO, zebrał świetne recenzje na całym świecie, a fani z niecierpliwością wyczekują kolejnych informacji na temat nowego sezonu. Niestety, wypadek jednego z aktorów opóźni prace na planie serialu.

Zahn McClarnon, znany m.in. z „Fargo”, przebywając w swoim domu, przewrócił się i uderzył w głowę. Z podejrzeniem urazu mózgu został zabrany do szpitala. Wydaje się jednak, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. HBO wystosowało oświadczenie do mediów, w którym poinformowało o wypadku aktora, jednocześnie ogłaszając, że prace na planie zostaną wznowione w przyszłym tygodniu.

„Westworld” to opowieść o futurystycznym parku rozrywki, który istnieje po to, by odwiedzający mogli zaspokoić w nim swoje najbardziej mroczne fantazje: gwałty, morderstwa, rabunki – wszystko to w scenerii Dzikiego Zachodu. Jedno z pozoru błahe zdarzenie uruchamia lawinę wydarzeń, których finał pozwoli odpowiedzieć na pytanie, czym naprawdę jest człowieczeństwo. W obsadzie znaleźli się m.in. Anthony Hopkins, Ed Harris czy Evan Rachel Wood.

Data premiery drugiego sezonu nie jest jeszcze znana.

Źródło: variety.com/HBO

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Westworld

Serial w doborowej obsadzie i z niesamowitymi efektami specjalnymi, jakie stały się znakiem rozpoznawczym wszystkich produkcji HBO. Innowacyjny park rozrywki o …