Aktualności

Netflix ogłosił, że jeden z jego flagowych seriali „Stranger Things” oficjalnie dostał zielone światło dla produkcji kolejnego sezonu.

„Stranger Things”, czyli absolutny fenomen wśród seriali, który zapoczątkował powrót do stylu lat 80. na ekranach kin i telewizorów, może być spokojny o swoją najbliższą przyszłość. Przygody dzieci z małego amerykańskiego miasteczka, stawiających czoła siłom nadprzyrodzonym, zyskał błyskawiczną popularność. W walce z nieznanym wspiera ich obdarzona mocami psychokinetycznymi Jedenastka, wyjątkowo zdeterminowany szeryf oraz – jak przystało na klimat inspirowany latami 80. – grupka nastolatków. Razem doczekają się niesamowitych, trochę przerażających przygód, przypominających nieśmiertelne klasyki sprzed 30 lat.

Praca na planie 2. sezonu „Stranger Things” 

 

Ojcami sukcesu „Stranger Thing” są bracia Duffer. Według niedawno udzielonego przez nich wywiadu, możemy spodziewać się jeszcze większej dawki emocji niż do tej pory. Akcja serialu po raz kolejny przeskoczy o rok do przodu, stawiając nowe wyzwania przed bohaterami serialu. Jedenastka będzie musiała ponownie zmierzyć się z Mind Flyerem, który podobno bardzo zainteresuje się jej mocami.

Obsada trzeciego sezonu nie ulegnie zmianie, więc ponownie zobaczymy na ekranie swoich ulubionych bohaterów. Produkcją zajmą się wspomniani bracia Duffer.

Data premiery nie jest znana.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Stranger Things

Akcja serialu rozgrywa się w 1983 roku w stanie Indiana, USA. W spokojnej, podmiejskiej dzielnicy ginie chłopiec. Przyjaciele, rodzina i policja zaczynają poszukiwania, …