Aktualności

Animacje dla dorosłych wciąż cieszą się popularnością wśród serialomaniaków. Osoby, które z powodu nadchodzących upfrontów drżały z obawy o przyszłość lubianych produkcji od stacji FOX, mogą odetchnąć z ulgą. Władze zdecydowały o przedłużeniu seriali o kolejny sezon.

„Bob’s Burgers” to serial opowiadający o wzlotach i upadkach głównego bohatera, który nie radzi sobie z prowadzeniem burgerowni. Produkcja doczekała się ośmiu sezonów i właśnie otrzymała zamówienie na kolejną, dziewiątą serię. 

„Family Guy” to historia Griffinów, skupiająca się w szczególności na głowie rodziny, Peterze. Serial nadawany jest od 1999 roku, a zamówiony sezon będzie już dziewiętnastym.

fox,przedłużenia, animacje, family guy, bob's burgers

Kadr z animacji „Family Guy”

Za produkcję „Family Guy” odpowiadają Seth MacFarlane („Ted”) oraz David Zuckerman („Wilfred”). Twórcami „Bob’s Burgers” są z kolei Loren Bouchard („Lucy: The Daughter of the Devil”) oraz Jim Dauterive („King of the Hill”).

Planowane daty premier nie zostały podane.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale


Family Guy

Ociężały katolik, protestancka pianistka i ich wyjątkowe potomstwo wraz z psem alkoholikiem. To nie może być historia zwyczajnej rodziny. Przygody rodziny Griffinów …