Aktualności

Stacja History podjęła decyzję o przyszłości serialu „Project Blue Book”.

W latach 50. na terenie Stanów Zjednoczonych w lawinowym tempie zaczęły pojawiać się doniesienia o dziwnych światłach na niebie. Rząd nie zamierzał ignorować tych informacji, szczególnie, że był to szczytowy okres Zimnej Wojny i wszyscy widzieli na każdym rogu sowieckich szpiegów. Zaniepokojone Siły Powietrzne chciały dojść prawdy, kto lub co stoi za tymi dziwnymi przypadkami wtargnięcia w ich przestrzeń powietrzną. Od samego początku podchodzono bardzo sceptycznie do wersji o UFO, więc powołano specjalny zespół, mający na celu zdyskredytowanie wszystkich osób donoszących o spotkaniach z przybyszami z innej planety. Jednym z nich jest J. Allen Hynek, astronom święcie przekonany o tym, że nie jesteśmy sami we wszechświecie. 

Project Blue Book, sezon 2, przedłużenie, zamówienie, History
Kadr z serialu „Project Blue Book”
 

Serial jest dopiero na półmetku swojego pierwszego sezonu, ale stacja History wyraźnie musi być zadowolona z wyników oglądalności. „Project Blue Book” dostał zamówienie na kolejną serię, co jest następstwem bardzo dobrych ocen wśród widzów. Na chwilę obecną nie podano dokładnych wyników dotyczących oglądalności, ale po tak szybkiej decyzji stacji możemy spokojnie założyć, że są co najmniej satysfakcjonujące.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Project Blue Book

W latach 50. na terenie Stanów Zjednoczonych w lawinowym tempie zaczęły pojawiać się doniesienia o dziwnych światłach na niebie. Od samego początku podchodzono …


Recenzje