Aktualności

Postać, której nie trzeba raczej nikomu przedstawiać, będąca także ojcem głównego bohatera, pojawi się wreszcie w finałowym sezonie serialu.

„Legion” bazuje na komiksach z serii X-Men i opowiada o Davidzie Hallerze, który jest pewien – zgodnie ze stawianymi diagnozami – że cierpi na schizofrenię. W szpitalu psychiatrycznym poznaje nową pacjentkę, Syd, która niezmiernie go fascynuje. Z jej pomocą oraz we współpracy z grupą mutantów, dowodzonych przez Melanie Bird, odkrywa prawdę o sobie i swoich zdolnościach.

W trzecim sezonie serialu, zapowiedzianym jako finałowy, gościnnie pojawi się dwójka nowych aktorów wcielających się w rodziców Davida. Stephanie Corneliussen („Mr. Robot”, „Deception”) zagra jego matkę – Gabrielle, natomiast postać jego ojca Charlesa Xaviera, znanego jako Profesor X odegra Harry Lloyd („Game of Thrones”, „Counterpart”).

charles xaviera, legion, game of thrones, fx
Harry Lloyd jako Viserys Targaryen w serialu „Game of Thrones”

Premiera trzeciego sezonu w czerwcu tego roku.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Legion

Serial oparty na serii komiksów o grupie X-Men. David Haller od kilku lat przebywa w szpitalu psychiatrycznym, ponieważ stwierdzono u niego schizofrenię. Po spotkaniu …


Aktualności
Recenzje