Aktualności

Bardzo możliwe, że powieść „Professor Moriarty: The Hound of d'Urbervilles” pojawi się na małym ekranie! Jest to z pewnością dobra wiadomość dla wszystkich fanów postaci występującej w serialu „Sherlock”.

„Professor Moriarty: The Hound of the D’Urbervilles” ma być wspomnieniem Sebastiana Morana, zaufanego porucznika profesora Jamesa Moriarty’ego. Ma opowiadać historię przebiegłego jak wąż i inteligentnego mordercy Moriarty’ego oraz niepoprawnego politycznie, brutalnego Morana, któr ma duży wpływ na policję i innych przestępców.

moriarty, james moriarty, sherlock, sherlock holmes, moran, sebastian moran, Professor Moriarty: The Hound of the D’Urberville, bbc, kim newman
Okładka książki „Professor Moriarty: The Hound of d'Urbervilles”

Kim Newman, który jest odpowiedzialny m.in. za „Anno Dracula” czy powieść o Doctorze Who, wypowiedział się na temat nowej produkcji:

Mogę teraz ogołosić, że moja powieść „Professor Moriarty: The Hound of d'Urbervilles” jest rozwijana jako projekt telewizyjny na Playground Enterainment. Szczegóły na razie nie są znane.

Produkcja zapowiada się z pewnością interesująco dla fanów słynnego detektywa Sherlocka. Nie możemy się doczekać, aż pojawi się więcej szczegółów.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Sherlock

Dr Watson (Martin Freeman) jest lekarzem i weteranem wojennym. Pewnego dnia poznaje Sherlocka Holmesa (Benedict Cumberbatch), który rozwiązuje zagadki kryminalne …