Aktualności

Fani Stevena Spielberga oraz jego nowej produkcji pod tytułem „Amazing Stories” mogą już zacierać ręce, ponieważ firma Apple opublikowała datę premiery! Jeśli jesteście ciekawi szczegółów, znajdziecie je poniżej!

Amazing Stories” to reboot produkcji z lat 80., która cieszyła się ogromną popularnością. Każdy odcinek opowie inną historię, a ta swego rodzaju antologia ma być nieco mroczna, utrzymana w konwencji fantastyki oraz science fiction.

Firma Apple TV poinformowała dzisiaj podczas jednej z konferencji prasowych, że ich nowa produkcja pod tytułem „Amazing Stories” zadebiutuje 6 marca. Opublikowano również pierwsze zdjęcie promujące serial, które możecie zobaczyć poniżej:

Na zdjęciu widać scenę z odcinka pod tytułem „The Rift” (tłum. Szczelina), reżyserią tego odcinka zajął się Mark Mylod.

 

Szef działu rozwoju Apple TV Matt Cherniss powiedział podczas konferencji:

„Amazing Stories” to serial, który pobudził naszą wyobraźnię i jesteśmy podekscytowani, dzieląc się tymi wrażeniami z szerszą publiką, bez względu na wiek.

Darryl Frank oraz Justin Falvey, współprzewodniczący Amblin Television, dodali:

Mamy zaszczyt przedstawić odbiorcom Apple TV nową antologię pod tytułem „Amazing Stories”, to idealna platforma do dostarczenia emocjonujących i cudownych opowieści, których mogą doświadczać wszystkie rodziny na całym świecie, wspólnie się tym ciesząc.

 

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.