Aktualności

Stacja CANAL+ oficjalnie zapowiedziała, że serial będzie miał swoją premierę już 18 marca o godzinie 21:30. Nowe odcinki będą pojawiały się co tydzień o tej samej porze.

Historia skupi się na rozwiązaniu zagadki porwania nastoletniego chłopca z Podlasia. Głównym detektywem będzie Adam Kruk – inspektor z Łodzi, który w tym samym czasie zostaje wysłany do Białegostoku, gdzie się wychował. Nie dość, że musi rozwiązać sprawę nastolatka, to równocześnie zmierzy się z czymś gorszym – mroczną stroną swojej przeszłości.

W głównej roli wystąpi Michał Żurawski („Bodo”, „Ludzie Chudego”), a towarzyszyć mu będą m.in. Katarzyna Wajda („Jesteś Bogiem”), Anna Nehrebecka („Chce się żyć”), Cezary Łukaszewicz („Czas honoru”, „Belfer”) oraz Jerzy Schejbal („Cisza nad rozlewiskiem”). Autorem scenariusza jest Jakub Korolczuk – główny pomysłodawca, a całą produkcję wyreżyseruje Maciej Pieprzyca („Chce się żyć”).

KRUK. Szepty słychać po zmroku, CANAL+, nc+ GO, Michał Żurawski, Maciej Pieprzyca, Jakub Korolczuk, Białystok, Adam Kruk
Kadr z serialu „KRUK. Szepty słychać po zmroku”
 

Serial będzie można zobaczyć na kanale CANAL+ w każdą niedzielę od 18 marca o godzinie 21:30, po emisji będzie również dostepny na platformie nc+ GO. Dodatkowo, produkcja będzie również dostępna w technologii 4K na CANAL+ NOW, dokładnie w tym samym czasie co premierowe odcinki.

Dla zainteresowanych oficjalna strona „KRUK. Szepty słychać po zmroku”


Źródło: canalplus.pl

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

KRUK. Szepty słychać po zmroku

Na Podlasiu dochodzi do zniknięcia nastoletniego chłopca, który prawdopodobnie został porwany. Po kilku latach pracy w Białymstoku, inspektor Adam Kruk wraca do …


Aktualności