Aktualności

Produkcja adaptacji powieści Tony'ego Kenta – „Killer Intent” – może ruszać. Serial zyskał znakomitego reżysera.

Powieść Tony’ego Kenta „Killer Intent” opowiada historię agenta wywiadu, Joego Dempsey’a, który z irlandzkim adwokatem, Michaelem Devlinem, oraz amerykańską dziennikarką, Sarah Truman, odkrywa groźny spisek, zagrażający brytyjskiemu rządowi. „Killer Intent” to pierwsza powieść z serii, sequel „Marked For Death” ukazać ma się na początku 2019 roku.

Duncan Jones nie boi się wyzwań. Reżyser zajął stołek reżyserski serialu „Killer Intent”, jako swój kolejny projekt i pierwszy serial telewizyjny. Jones wyreżyserował filmy „Kod Nieśmiertelności”, „Moon” i  „Warcraft: Początek”. 

duncan jones, duncan jones zdjęcie
Duncan Jones

Na razie nie wiadomo wiele na temat adaptacji. Duncan Jones oprócz reżysera, został także producentem wykonawczym serialu. „Killer Intent” przeniesie go ze świata science fiction i fantasy do świata akcji – thrillera. 

Styl pisania Tony’ego jest bardzo filmowy, praca z nim i scenarzystami, dostosowanie książki do serialu to niesamowite. Jestem podekscytowany, że mogę być tego częścią i mam szansę tworzyć serię, a nie tylko jeden film.

Wyznał Duncan Jones, zapytany o „Killer Intent”.

Źródło: screenrant.com 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.