Aktualności

Na odbywającej się w minionym tygodniu konferencji stacji Freefrom, showrunnerka serialu „Pretty Little Liars”, Marlene King, opowiedziała trochę o nadciągającym spin-offie produkcji. Nie jest jeszcze znana data jego premiery.

„The Perfectionists”, jak wstępnie został nazwany serial, ma bazować na książkach Sary Shepard pod tym samym tytułem. Historia będzie dziać się w miasteczku Beacon Heights, które na pierwszy rzut oka wydaje się idealnym miejscem. Jednak nic nie jest tam tak, jak być powinno. Stres związany z perfekcyjnością prowadzi do pierwszego morderstwa w tym miejscu. A każda Perfekcjonistka skrywa jakiś sekret i potrzebuje alibi.

Showrunnerka produkcji, Marlene King, zapytana o różnicę między „Pretty Little Liars” a „The Perfectionists”, odpowiedziała:

Klimat jest podobny. Jest wielka zagadka, morderstwo i postacie, które na początku nie trzymają się razem, a w związku z tym morderstwem zaprzyjaźniają się. W tym [spin-off] jest podobny, ale to całkiem nowa zagadka i całkiem nowe morderstwo. Do tego mamy Alison i Monę z „Pretty Little Liars”, które zjawią się w Beacon Heights i po obejrzeniu pilota ich obecność tam nabierze sensu.

Pretty Little Liars, spin-off, The Perfectionists, Marlene King, Sasha Pieterse
Sasha Pieterse (grająca Alison) i Marlene King

King w nawiązaniu do miasteczka Beacon Heights wspomniała również, że spędziła tydzień w Portland, szukając odpowiedniego miejsca, które nada się na plan produkcji.

Miejscem akcji jest Wybrzeże Północno-Zachodnie, chcieliśmy się trzymać tego, o czym Sara [Shepard] pisała w książce. Poza tym podobało mi się, jak miasteczko Rosewood stało się pewnego rodzaju postacią w „Pretty Little Liars”, więc chciałam mieć nową postać, nowe miasto. Portland i Wybrzeże Północno-Zachodnie mają w sobie nastrój i coś przerażającego. Będziemy mieć mnóstwo zabawy, odkrywając to.

Według słów showrunnerki, w spin-offie, w którym zagrają dwie aktorki z „Pretty Little Liars” – Sasha Pieterse (Alison) i Janel Parrish (Mona), w pewnym momencie pojawi się więcej znanych twarzy. Ale nie będzie to jeszcze miało miejsca w odcinku pilotażowym. A czego możemy się spodziewać na samym początku serialu?

Poznajemy cztery nowe postacie, które są Perfekcjonistkami – jedna z nich nie dożyje końca pierwszego odcinka.

Data premiery produkcji ani reszta obsady nie są jeszcze znane.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Pretty Little Liars

Kiedy Alison, przywódczyni pięcioosobowej paczki przyjaciółek, znika w niewyjaśnionych okolicznościach, życie ludzi w Rosewood zupełnie się zmienia. Rok po tragedii …