Aktualności

Po zakończeniu „Pretty Little Liars”, pojawiły się doniesienia dotyczące potencjalnych spin-offów. Marlene King, główna producentka historii o kłamczuchach, potwierdziła, że powstanie serial na podstawie innej serii książek Sary Shepard. Miesiąc temu publikowaliśmy pierwsze zdjęcia z planu. Teraz twórcy udostępnili krótką zapowiedź serialu wraz z informacją, że produkcja otrzymała oficjalne zamówienie na pełen sezon.

„The Perfectionists”, bo taki nosi tytuł spin-off, będzie serialem opartym na powieści o tym samym tytule. Opowiada ona o losach czterech uczennic w miasteczku Beacon Heights. Każdą z nich w pewien sposób skrzywdził najpopularniejszy chłopak w szkole. Dziewczyny w przypływie złości obmyślają plan idealnego morderstwa. Problem pojawia się wtedy, gdy po imprezie okazuje się…. że ktoś wykonał go za nie. Stacja udostępniła krótką zapowiedź serialu:

Za produkcję odpowiada Marlene King. Stacja Freeform poinformowała, że pierwszy sezon będzie liczył 10 odcinków. W rolach głównych zobaczymy Sashę Pieterse oraz Janel Parrish, które ponownie zobaczymy w rolach Alison DiLaurentis i Mony Vanderwaal. Do obsady dołączyli także Sofia Carson (Ava), Sydney Park (Caitlin), Eli Brown (Dylan), Thomas King (Jeremy), Kelly Rutherford (Claire) oraz Hayley Erin – nie wiadomo jednak, kim dokładnie będzie jej postać. 

the perfectionists, freeform, janel parrish, sasha pieterse
Janel Parrish jako Mona i Sasha Pieters jako Alison w „The Perfectionists”

Data premiery planowana jest na 2019 rok.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności