Aktualności

Polubiliście Cassiana Andora w filmie „Rogue One: A Star Wars Story”? To mamy dobrą wiadomość, bo okazuje się, że zobaczymy więcej tego bohatera w poświęconym mu serialu, tworzonym dla platformy Disneya.

Platforma Disneya, która oficjalnie nazywać się będzie Disney Plus, ma wystartować w 2019 roku. Wśród zapowiadanych treści, jakie na niej ujrzymy, ogłoszno właśnie kolejny serial aktorski w uniwersum „Star Wars” – prequel do wydarzeń znanych z filmu „Rogue One: A Star Wars Story”.

cassian, rogue one, serial, prequel, star wars, disney plus
Cassian Andor i droid K-2SO

Głównym bohaterem serialu ma być znany z filmu rebeliancki szpieg Cassian Andor (do roli powróci Diego Luna). Produkcja przedstawi jego życie w czasie początków Sojuszu Rebeliantów i przed wydarzeniami znanymi z „Rogue One”. Jak wypowiedział się na temat produkcji sam Luna:

Powrót do uniwersum „Star Wars” jest dla mnie czymś wyjątkowym. Mam tak wiele wspomnień wspaniałej współpracy i nawiązanych znajomości podczas tej przygody. Czeka nas niesamowita historia, a ten nowy ekscytujący format da nam szansę głębszego odkrycia tej postaci.

Zdjęcia do produkcji mają rozpocząć się w przyszłym roku.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności