Aktualności

Kanał Epic Drama nie zwalnia tempa i znów szykuje w październiku świetne serialowe premiery, w tym produkcje science fiction.

„PROJECT BLUE BOOK” („Projekt Błękitna Księga”)

Akcja serialu rozgrywa się w okresie zimnej wojny, u progu epoki atomowej. Inspiracją był prawdziwy program wojskowy znany jako Project Blue Book (Projekt Błękitna Księga), poświęcony badaniom niezidentyfikowanych obiektów latających. Dr J. Allen Hynek, znakomity astrofizyk, zostaje zwerbowany do ściśle tajnego programu. Wspólnie z kapitanem Michaelem Quinnem zajmie się wątpliwościami związanymi z obserwacjami UFO. Naukowiec powoli zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, w czym naprawdę bierze udział  i orientuje się, że projekt naraża na poważne niebezpieczeństwo jego samego i jego bliskich.

W obsadzie znaleźli się Aidan Gillen („Game of Thrones”), Michael Malarkey („The Vampire Diaries”), Laura Mennell („The Man in the High Castle”), Ksenia Solo („Black Swan”), Neal McDonough („Minority Report”) oraz  Michael Harney („Orange is the New Black”).

Premiera 4 października o 21:30

Project Blue Book, Projekt Błękitna Księga
Kadr z serialu „Project Blue Book”

Trzeci sezon „HARLOTS” („Rozpustnice”) 

Margaret Wells ma zostać zesłana do Ameryki, a Lydia Quigley marnieje w Bedlam. Wygląda na to, że Charlotte i Lucy mogą wreszcie uwolnić się od problemów swojej matki… Charlotte zarządza domem publicznym Wellsów, zaś Lucy jako kurtyzana zdobyła sławę i bogactwo, obie jednak szybko odkrywają, że prowadzenie zyskownego domu publicznego może im także przysporzyć wielu wrogów. Lucy robi interesy z Elizabeth i Fredem, matką i synem. Lydia w Bedlam cierpi katusze, przechodząc ciężką kurację, ale nowa więźniarka podnosi ją na duchu. Lady Fitz cieszy się wolnością pod nieobecność brata, ale kiedy znowu znajduje się pod presją, ku własnemu zaskoczeniu zwraca się o pomoc do Nancy Birch. Z kolei sama Nancy — zwykle działająca w pojedynkę — odkrywa, że po raz pierwszy musi kogoś poprosić o wsparcie…

W trzecim sezonie w obsadzie znaleźli się Jessica Brown Findlay („Winter’s Tale”), Lesley Manville („Phantom Thread”), Samantha Morton („Minority Report”), Liv Tyler („Armageddon”), Kate Fleetwood („Les Miserables”), Alfie Allen („Game of Thrones”) i  Ash Hunter („Wolfblood”).

Premiera 2 października o 22:30. 

Harlots, Rozpustnice
Kadr z trzeciego sezonu „Harlots”

Seria produkcji o II wojnie światowej, w tym serial „DAS BOOT” („Okręt”) i „UN VILLAGE FRANCAIS” („Francuskie miasteczko”)

1 września 1939 r. Niemcy napadły na Polskę, rozpoczynając tym samym II wojnę światową. W 80. rocznicę tych wydarzeń na kanale Epic Drama pojawią się programy związane z największym konfliktem zbrojnym w dziejach ludzkości. Zapraszamy między innymi na serial „Okręt”, będący kontynuacją słynnego filmu z 1981 r. pod tym samym tytułem, na 1. i 2. serię „Jednostki X” oraz serial „Francuskie miasteczko”.

Produkcje będą emitowane co tydzień w niedzielę o 20:00 od 6 października.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Harlots

Londyn, XVIII wiek. Główną bohaterką jest Margaret Wells, właścicielka miejscowego burdelu, która stara się jak najlepiej wychować swoją córkę.


Project Blue Book

W latach 50. na terenie Stanów Zjednoczonych w lawinowym tempie zaczęły pojawiać się doniesienia o dziwnych światłach na niebie. Od samego początku podchodzono …