Aktualności

Hulu zdecydowało się przesunąć premierę „Love, Victor” – serial zadebiutuje szybciej, niż myśleliśmy!

„Love, Victor”, czyli serialowy spin-off filmu „Love, Simon” z 2018 roku, skupi się na tytułowym Victorze –nowo przybyłym do miasta nastolatku, który rozpoczyna naukę w liceum Creekwood. Zmierzy się on z trudnościami w odkrywaniu tego, kim tak naprawdę jest, problemami w domu, przystosowaniem się do nowego otoczenia oraz własną orientacją seksualną. 

Jak ogłoszono, premiera „Love, Victor” nastąpi dwa dni wczesniej niż to zapowiadano – zamiast pierwotnej daty pierwszy sezon będzie dostępny na platformie Hulu już w środę 17 czerwca. Powodem tej decyzji jest chęć uszanowania przez twórców daty 19 czerwca, ponieważ to właśnie na ten dzień przypada 155. rocznica zniesienia niewolnictwa w Stanach Zjednocoznych. Platforma wydała oświadczenie w tej sprawie: 

Wszyscy jesteśmy częścią walki przeciw niesprawiedliwości. Wierzymy w ideę ruchu Black Lives Matter i wsperamy tych, którzy budują system oparty na równości. Jako członkowie wielkiej rodziny, jaką jest Disney, jesteśmy dumni, że możemy wesprzeć organizacje nonprofit, takie jak NAAC, kwotą 5 milionów dolarów, by wprowadzały one pozytywne zmiany. 19 czerwca minie 155 lat odkąd niewolnictwo zostało zniesione w Stanach Zjednoczonych. Data ta jest ważnym punktem zwrotnym w historii naszego kraju i praw człowieka. Wierzymy, że teraz, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, dzień ten powinien mieć wyłączność na bycie w centrum uwagi. Z tego powdu przesuwamy premierę naszego serialu, „Love, Victor” na 17 czerwca. 

Zwiastun pierwszego sezonu „Love, Victor” możecie zobaczyć poniżej:

Pierwszy sezon składać się będzie z 10 półgodzinnych odcinków. W obsadzie znaleźli się m.in. Michael Cimino („Annabelle Comes Home”), James Martinez („One Day at a Time”), Lukas Gage („Euphoria”) i Mason Gooding („Booksmart”). Showrunnerami „Love, Victor” są Elizabeth Berger i Isaac Aptaker, którzy wcześniej współpracowali przy „Love, Simon”. 

źródło: Hulu

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności