Aktualności

Na scenie politycznej Stanów Zjednoczonych jeszcze przez rok nikt się nie pojawi, a wszystko ze względu na stan zdrowia głównej aktorki. W rozmowie z EW Matt Walsh zdradził, jak długo przyjdzie nam czekać na nowy sezon i możemy otwarcie stwierdzić, że za długo.

Veep, Julia Louis-Dreyfus, HBO, TV Series;

 

„Veep” to amerykańska komedia polityczna o wiceprezydent Stanów Zjednoczonych – Selinie Meyer i jej współpracownikach. W odróżnieniu od innych tego typu seriali jest to produkcja humorystyczna, nastawiona na przedstawienie sceny politycznej w nieco krzywym zwierciadle. 
Serial zdobył wiele nagród (m.in. Emmy w kategorii wybitny serial komediowy i to trzy razy z rzędu) i cieszy się uznaniem widzów.


Niestety na siódmy, finałowy sezon przyjdzie widzom poczekać co najmniej do 2019 roku. Matt Walsh, czyli serialowy Mike McClintock, w wywiadzie dla Entertainment Weekly powiedział, że zdjęcia rozpoczną się w sierpniu, serial zostanie zaś wyemitowany w 2019 roku

Związane jest to ze stanem zdrowia głównej aktorki produkcji HBO – Julii Louis-Dreyfus, która zmaga się z rakiem piersi. Twórcy serialu czekają na moment, w którym Louis-Dreyfus będzie w stanie wrócić na plan. 

źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Veep

Aspiracje i kompetencje nie zawsze idą ze sobą w parze, co stanowi problem dla Seliny Meyer – wiceprezydent Stanów Zjednoczonych. Kobieta marzy o byciu głową państwa, …