Aktualności

Zbliża się premiera drugiego sezonu „The Terror”. Wiemy już, kiedy będzie można obejrzeć go na kanale AMC Polska!

Pierwszy sezon antologii „The Terror” został zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami związanymi z niebezpieczną wyprawą Królewskiej Marynarki Wojennej, która wyruszyła na nieznane terytorium w poszukiwaniu Przejścia Północno-Zachodniego. Serial pokazał, co może pójść źle, gdy grupa mężczyzn desperacko walczących o przeżycie musi zmierzyć się nie tylko z żywiołami przyrody, ale także ze sobą nawzajem. Produkcja została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez widzów, jak i krytyków, osiągając w serwisie Rotten Tomatoes 95% „świeżości” z oceną 8,58/10.

the terror, amc, sezon 2
Zdjęcie z drugiego sezonu serialu

Akcja drugiego sezonu rozgrywać się będzie podczas II wojny światowej i skupi się na niepokojącym widmie, które podąża za japońsko-amerykańską społecznością z jej domu w Południowej Kalifornii aż do obozów jenieckich stworzonych na Pacyfiku podczas wojny. W obsadzie wystąpią: Derek Mio („Greek”), Kiki Sukezane („Heroes Reborn”), Cristina Rodlo („Too Old to Die Young”), Shingo Usami („Riceballs”), Naoko Mori („Torchwood”), Miki Ishikawa („Hit”) oraz George Takei („Star Trek”).

the terror, amc, george takei, sezon 2
George Takei na zdjęciu z serialu

Premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu już 15 sierpnia o 22:00 na kanale AMC Polska.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Terror

Rok 1845, Marynarka Wojenna wyrusza w morską podróż, której celem jest odnalezienie przejścia Północno-Zachodniego. Załoga napotyka na swojej drodze wiele problemów, …