Aktualności

Premiera trzeciego sezonu komiksowej adaptacji od AMC już coraz bliżej. Widzom oczekującym na powrót serialu udostępniono nowy zwiastun, w którym nie brakuje akcji.

„Preacher” to serial bazujący na komiksach pod tym samym tytułem, wydawanych przez Vertigo. Opowiada historię kaznodziei Jessego Castera, który niespodziewanie został obdarzony mocą kontrolowania innych, bowiem za sprawą opętującego go Genesis jego rozkazom nikt nie jest w stanie się oprzeć. Wraz ze swoją dziewczyną Tulip oraz wampirem Cassidym wyrusza w podróż mającą na celu odnalezienie Boga.

W trzecim sezonie Jesse Custer wróci do miejsca, którego unikał przez całe życie – do domu, w którym się wychował. Tutaj wraz z Tulip i Cassidym stawi czoła śmiertelnym zobowiązaniom i dawnym urazom. Z pomocą zarówno przyjaciół, jak i kilku wrogów, kaznodzieja będzie musiał uciec przed przeszłością, bo zależą od tego losy świata. Zwiastun można obejrzeć poniżej:

Premiera trzeciego sezonu serialu „Preacher” już 24 czerwca.

Źródło: Rotten Tomatoes

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Preacher

Wyroki boskie nie są nikomu znane, jednak kiedy kaznodzieja Jesse Custer otrzymuje specyficzny dar, dobrze wie, jak powinien go wykorzystać. Potrafi zmusić każdego, …


Aktualności