Aktualności

„Marvel’s Runaways” to nadchodząca produkcja od Hulu, która bazuje na komiksach pod tym samym tytułem od wydawnictwa Marvel Comics. Twórcami są Josh Schwartz i Stephanie Savage. Serial skupi się na grupie nastolatków, którzy odkrywają mroczną tajemnicę swoich rodziców. Najnowszy plakat ukazuje nam ich wyjątkowe zdolności.

Świeżo udostępniony plakat daje zapowiedź umiejętności głównych bohaterów. Gert Yorkes (Ariela Barer) potrafi telepatycznie kontrolować swojego genetycznie zmodyfikowanego welociraptora o nazwie Old Lace. Świecące oczy Molly Hernandez (Allegra Acosta) nawiązują do jej supersiły. Alex Wilder (Rhenzy Feliz) jest mózgiem całej grupy, mimo braku mocy bądź gadżetów. Nico Minoru (Lyrica Okano) kontroluje magiczny artefakt o nazwie Staff of One, pozwalający na jednokrotne urzeczywistnienie wypowiedzianego zdania. Chase Stein (Gregg Sulkin) ma na dłoniach rękawice zwane Fistigonami, które pozwalają mu na strzelanie ogniem. Karolina Dean (Virginia Gardner) przedstawiona jest ze świecącą bransoletką, która tłumi jej moce – bez tej ozdoby jej ciało przybiera tęczowy kolor, a dziewczyna może doświadczyć wielu ciekawych zjawisk, jak choćby unoszenie się w powietrzu.W rolach rodziców występują: Ryan Sands, Angel Parker, Brittany Ishibashi, James Yaegashi, Kevin Weisman, Brigid Brannagh, Annie Wersching, Kip Pardue, James Marsters i Ever Carradine.

Zwiastun:

Pierwsze opinie o serialu są jak najbardziej pozytywne. Chwalona jest wierność komiksom, jak i niektóre zmiany, pozwalające skupić się na postaci rodziców. W obecnej chwili ocena na Rotten Tomatoes wynosi 7,6/10, z 92% „świeżością” produkcji.


Premiera 21. listopada. W Polsce od 22. listopada na Showmaxie.

Źródło: http://ew.com/

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Runaways

Bohaterami serialu jest szóstka nastolatków, których drogi rozeszły się po śmierci dawnej koleżanki. Po odkryciu prawdy o swoich rodzicach przyjaciele muszą jednak …