Aktualności

Stacja Syfy poinformowała o przedłużeniu serialu „Krypton” o kolejny, drugi sezon.

Opowieść o losach dziadka Supermana, który zostaje wplątany w przedziwną karuzelę wydarzeń mogących mieć wpływ zarówno na jego planetę jak i Ziemię, zdobył wystarczająca liczbę widzów, by otrzymać kolejny sezon. Fabuła dotyczy nie tylko tajemniczego podróżnika w czasie próbującego uratować życie Supermana, ale także zagrożenia ze strony tajemniczej istoty z głębi kosmosu oraz intrygi politycznej wewnątrz podzielonego klasowo społeczeństwa.

Krypton, sezon 2, Syfy
Kadr z serialu „Krypton”
 

Pierwszy sezon „Kryptonu” przyciągał średnio aż 810 tys. widzów na odcinek. Wynik ten jest najwyższy wśród wszystkich produkcji emitowanych przez stacje Syfy. Informacja o przedłużeniu pojawiła się zaledwie kilka dni przed premierą odcinka finałowego pierwszego sezonu, która odbędzie się w ten czwartek. Sezon drugi spodziewany jest w 2019 roku. Serial można obejrzeć w Polsce na platformie HBO GO.

 

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Krypton

Serial opowiada historię planety Krypton, na której urodził się Kal-El, znany powszechnie jako Superman. Fabuła obrazuje życie rodziny El przed jego pojawieniem …