Aktualności

W ciągu kilku ostatnich dni dwie aktorki grające jedne z najważniejszych postaci w serialu udzieliły wywiadów, z których wynika, że powstanie trzeci sezon „Westworld”.

Podczas trwającej jeszcze promocji serialu aktorki Evan Rachel Wood oraz Thandie Newton udzieliły wywiadów na temat równości płci w „Westworld”. Wood, która gra w serialu Dolores Abernathy, wyraziła swoje zadowolenie z sytuacji, jaka miała miejsce podczas negocjacji jej wynagrodzenia w kolejnym sezonie produkcji. Po raz pierwszy od 25 lat kariery aktorskiej otrzyma taką samą kwotę jak mężczyźni. Kilka dni później Newton również poinformowała o otrzymaniu podwyżki zrównującej jej pensję z męską częścią obsady.

Westworld, HBO, Thandie Newton, Maeve, sezon 2, sezon 3
Thandie Newton
 

Aktorki dały tym samym do zrozumienia, że skoro prowadziły rozmowy na temat wynagrodzeń za trzeci sezon „Westworld”, powstanie on niemal na pewno. Niestety ani HBO, ani twórcy serialu, Jonathan Nolan i Lisa Joy, nie potwierdzili tej informacji. Fanom pozostaje cieszyć się premierą drugiego sezonu, która odbędzie się już jutro na HBO.

Aktualizacja 02.05.2018

„Westworld” oficjalnie będzie miało trzeci sezon. Poinformowała o tym stacja HBO, nie kryjąc się z sukcesem oglądalności drugiego sezonu. 

Źródło: vanityfair.com/deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Westworld

Futurystyczny park rozrywki o nazwie Westworld jest miejscem, w którym ludzie mogą spełniać swoje grzeszne marzenia i fantazje. Pomagają im w tym tzw. hosty, posiadające …


Recenzje


Artykuły