1
Aktualności

Maggie Grace, znana z takich produkcji jak „Lost” czy „Taken”, oficjalnie dołączyła do obsady czwartego sezonu „Fear the Walking Dead”. Szczegóły roli, w jaką wcieli się aktorka, nie zostały jeszcze oficjalnie podane.

„Fear the Walking Dead” lub, jak żartobliwie określają serial polscy fani, „Janusze survivalu”, to spin-off jednej z najpopularniejszych produkcji stacji AMC – „The Walking Dead”. Akcja serialu ma miejsce w Los Angeles, w czasie, kiedy epidemia wirusa zmieniającego zmarłych ludzi w zombie dopiero się rozpoczyna. Fabuła koncentruje się na trzech rodzinach: Clarków, Manawa i Salazarów. Pomysłodawcą serialu był twórca oryginalnego komiksu o zombie – Robert Kirkman.

                           

Bardzo trudno jest przewidzieć rolę, jaką może zagrać Grace w kolejnym sezonie. Minął raptem miesiąc od finału trzeciej serii, który zakończył się olbrzymim cliffhangerem, mieszającym w życiu głównych bohaterów. Pamiętajmy także, że AMC potwierdziło crossover serialu ze swoim starszym odpowiednikiem, „The Walking Dead” – na planie „Januszy (...)” pojawi się Lennie James, wcielający się w rolę Morgana. Jak stacja pogodzi wszystkie nowe postacie i wątki? Tego powinniśmy dowiedzieć się już w połowie 2018 roku.

Źródło: screenrant.com
 

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • Dariusz Tomasik
    Dariusz Tomasik
    @777moneymaker

    Oby tylko nie zrobili nic z postacią graną przez Alycie Debnam-Carey, bo to i tak ledwo daje się oglądać.

Powiązane

Seriale

The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …


Fear the Walking Dead

Spin-off serialu Żywe Trupy (The Walking Dead), który przedstawia początek apokalipsy zombie na zachodnim wybrzeżu USA. Fabuła obejmuje okres, kiedy Atlanta upadała, …