Aktualności

Fox wypuścił do sieci nowy zwiastun swojej nadchodzącej produkcji „Pose”, której twórcą jest ciągle zaskakujący wszystkich Ryan Murphy. Znana jest już również data premiery muzycznego serialu.

8-odcinkowa serial z motywem tańca i muzyki osadzony został w latach 80. XX wieku. Fabuła opowiadać ma historię pary, Stana i Patty, którzy bez opamiętania wciągnęli się w blask i intrygi Nowego Jorku. Bliżej zostanie ukazany również podziemny świat LGBTQ, znany jako kultura balowa.

 

W „Pose” zobaczyć będziemy mogli pięć aktorek transgender: MJ Rodriguez („Luke Cage”), Dominique Jackson („The Hitchhiker’s Guide to the Galaxy”), Hailie Sahar („Mr. Robot”), Angelicę Ross („Transparent”) i Indyę Moore („Saturday Church”). Oprócz nich wystąpią James Van Der Beek („Dawson’s Creek”), Kate Mara („House of Cards”) oraz Evan Peters („American Horror Story”).

W produkcji miała wystąpić również Tatiana Maslany („Orphan Black”), która jednak odeszła z obsady. Na jej miejsce wskoczyła bardziej doświadczona Afroamerykanka Charlayne Woodard („Unbreakable”).

Murphy wyjaśnił tę sprawę w następujący sposób:

Kiedy zaczęliśmy kręcić pilota, stało się dla mnie jasne, że Tatiana jest bardzo młodą kobietą. Czułem, że pracując z naszą obsadą, potrzebujemy w tym świecie starszej postaci, która będzie nauczycielem tańca. Kogoś z innego pokolenia, kto byłby bardziej mentorem. Wszyscy zgodziliśmy się, że był to właściwy wybór dla show.

Data premiery „Pose” zaplanowana została na 3 czerwca 2018 roku.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności