Aktualności

Po ogłoszeniu daty premiery „Pose” od stacji FX przyszedł czas na odkrycie kolejnych kart. W sieci właśnie pojawił się zwiastun i zdjęcia promocyjne serialu.

Ryan Murphy jest typem twórcy, który nie cofnie się przed niczym. Kontrowersja jest niemal jego drugim imieniem, co dumnie pokazuje przy każdej swojej produkcji. 8-odcinkowa seria z motywem tańca i muzyki osadzona została w latach 80. XX wieku. Fabuła skupi się na historii pary, Stana i Patty, którzy zostali pochłonięci przez blask i intrygi Nowego Jorku. Bliżej zostanie ukazany również podziemny świat LGBTQ, znany jako kultura balowa. W obsadzie znalazło się aż pięć aktorek transgender.

Na YouTube pojawił się właśnie zwiastun nadchodzącej produkcji:

W zwiastunie zobaczyć możemy Evana Petersa i Kate Marę, którzy wcielają się w postacie Stana i Patty. Urocza para z New Jersey cieszy się romantycznym obiadem w Rainbow Room. Widzimy tam jednak również, jak Stan zakochuje się w transseksualnej kobiecie o imieniu Angel (Indya Moore). Jak mężczyzna poradzi sobie z rozdarciem między dwoma zupełnie różniącymi się światami?

W sieci pojawiły się również plakaty promujące serial:

Pose, Ryan Murphy, FOX, FX, serial, transgender

Pose, Ryan Murphy, FOX, FX, serial, transgender

Pose, Ryan Murphy, FOX, FX, serial, transgender

 

Jak zostało już wspomniane, w „Pose” będziemy mogli zobaczyć pięć aktorek transgender: MJ Rodriguez („Luke Cage”), Dominique Jackson („The Hitchhiker’s Guide to the Galaxy”), Hailie Sahar („Mr. Robot”), Angelicę Ross („Transparent”) i Indyę Moore („Saturday Church”). Oprócz nich wystąpią James Van Der Beek („Dawson’s Creek”), Kate Mara („House of Cards”) oraz Evan Peters („American Horror Story”). Twórcą serii jest niezastąpiony Ryan Murphy.

Data premiery „Pose” to 3 czerwca 2018 roku.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności