Aktualności

Niedawno informowaliśmy o dacie premiery nowego serialu stacji FX – „Trust”. Właśnie udostępniono pierwszy zwiastun produkcji. Premiera w marcu.

„Trust” to seria limitowana, skupiająca się na bogatej rodzinie Gettych i wydarzeniach, z którymi miała do czynienia.

10-odcinkowy sezon opowie historię porwania wnuka Jeana Paula Getty’ego. Gdy w 1973 roku znikna dziedzic fortuny naftowej, do jego rodziny trafia żądanie z wielomilionowym okupem. Problemem jest tylko to, że senior rodu odmawia zapłaty. Postanawia on podejść do sprawy logicznie i wynegocjować lepszą cenę – nawet gdyby miało to kosztować kilka miesięcy i okaleczenie wnuka.

Historię tego samego porwania przedstawia film „All the Money in the World”, który zajmuje się sprawą z trochę z innej perspektywy – wersja serialowa sugeruje, że młodzieniec miał jakiś udział w porwaniu.

W serialu występują: Brendan Fraser (seria filmów „The Mummy”), Harris Dickinson („Clique”), Michael Esper („Nurse Jackie”, „The Family”), Donald Sutherland („Dirty Sexy Money”, filmy z cyklu „The Hunger Games”) i Hilary Swank („Million Dollar Baby”, „P.S. I Love You”).

Za produkcję odpowiada trio, które stworzyło film „Slumdog Millionaire” – Danny Boyle, Simon Beaufoy i Christian Colson.

Premiera zaplanowana jest na 25 marca.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale


Aktualności