Aktualności

Niedawno informowaliśmy o dacie premiery nowego serialu stacji FX – „Trust”. Właśnie udostępniono pierwszy zwiastun produkcji. Premiera w marcu.

„Trust” to seria limitowana, skupiająca się na bogatej rodzinie Gettych i wydarzeniach, z którymi miała do czynienia.

10-odcinkowy sezon opowie historię porwania wnuka Jeana Paula Getty’ego. Gdy w 1973 roku znikna dziedzic fortuny naftowej, do jego rodziny trafia żądanie z wielomilionowym okupem. Problemem jest tylko to, że senior rodu odmawia zapłaty. Postanawia on podejść do sprawy logicznie i wynegocjować lepszą cenę – nawet gdyby miało to kosztować kilka miesięcy i okaleczenie wnuka.

Historię tego samego porwania przedstawia film „All the Money in the World”, który zajmuje się sprawą z trochę z innej perspektywy – wersja serialowa sugeruje, że młodzieniec miał jakiś udział w porwaniu.

W serialu występują: Brendan Fraser (seria filmów „The Mummy”), Harris Dickinson („Clique”), Michael Esper („Nurse Jackie”, „The Family”), Donald Sutherland („Dirty Sexy Money”, filmy z cyklu „The Hunger Games”) i Hilary Swank („Million Dollar Baby”, „P.S. I Love You”).

Za produkcję odpowiada trio, które stworzyło film „Slumdog Millionaire” – Danny Boyle, Simon Beaufoy i Christian Colson.

Premiera zaplanowana jest na 25 marca.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Trust

Historia porwania Johna Paula Getty'ego III przez włoską mafię. Chłopak był spadkobiercą ogromnej fortuny swojego dziadka, który swoje bogactwo zawdzięczał ropie …


Aktualności