Aktualności

Siódmy sezon „Once Upon a Time” obfituje w nowych bohaterów. Kolejna klątwa i zupełnie inne miejsce akcji stworzyły pole do popisu, które twórcy z chęcią wykorzystują. Niedawno podano informację o dołączeniu do serialu Tiery Skovbye oraz Nathana Parsonsa.

Serial opowiada o losach baśniowych postaci w naszym świecie. Pomimo stale spadającej oglądalności produkcja dostała zamówienie na obecnie emitowany siódmy sezon. Nowa seria różni się od poprzednich. Wielu aktorów ze stałej obsady zrezygnowało, dlatego twórcy zdecydowali się opowiedzieć inną historię, wykorzystując wątki i niektórych bohaterów z wcześniejszych sezonów. 

 „Once Upon a Time” jest emitowane w piątki na kanale ABC. Do tej pory mieliśmy okazję zobaczyć sześć z planowanych 22 epizodów. Opinie widzów na temat nowego sezonu są podzielone. Większość jednak uważa, że siódma seria to – potocznie mówiąc – odgrzewany kotlet, a serial stracił urok po odejściu czołowych aktorów, m.in. Jennifer Morrison czy Ginnifer Goodwin. 

Tiera Skovbye jest znana z roli Polly Cooper, siostry jednej z głównych bohaterek w popularnym serialu „Riverdale”. Aktorka wcieli się w dorosłą Robin – SPOILER – córkę Zeleny i Robin Hooda (zaznacz tekst, żeby zobaczyć). Postać pojawi się w zimowym finale. Nowa bohaterka ma być silną dziewczyną, która zmaga się z wieloma trudnościami spowodowanymi przeszłością jej rodziców.

Nathan Parsons, który w serialu „The Originals” był wilkołakiem Jacksonem, w nadchodzących odcinkach „Once Upon a Time” zagra prawnika o imieniu Nick. Podobno nowa męska postać z łatwością zdobywa sympatię innych.

Według nieoficjalnych informacji Robin i Nick mają czuć do siebie wzajemną sympatię – czyżby w Hyperion Heights szykował się kolejny romans? Tego dowiemy się w kolejnych odcinkach.

Źródło: tvline.com, ew.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Once Upon a Time

W dniu 28 urodzin do drzwi Emmy puka pewien chłopiec. Dzięki niemu kobieta trafia do niewielkiego miasteczka Storybrooke, gdzie postacie z bajek i baśni istnieją …