2
Aktualności

Policja ścigająca gangi to niemal niewyczerpalny temat. Stacja Hulu już niebawem zaprezentuje nowy serial, którego akcja będzie toczyć się wokół... gangów policyjnych.

„The Oath” przedstawi historię gangów tworzonych przez ludzi, którzy przyrzekali bronić świat. Serial rzuci światło na skorumpowane, tajne stowarzyszenia, nieosiągalne dla przeciętnego człowieka. Jeśli jednak ktoś znajdzie się w środku, on i pozostali członkowie muszą chronić siebie nawzajem.

Pomysłodawcą i twórcą scenariusza jest Joe Halpin, który pracował przy takich produkcjach jak „Hawaii 5.0” czy „Secrets and Lies”. Scenarzysta przez 18 lat służył w policji i twierdzi, że należał również do gangu. Podczas rozdania nagród TCA, Halpin wyznał, że niektórzy z jego dawnych współpracowników siedzą obecnie w więzieniu. Wypowiedział się również na temat serialu:

Jeśli ten program przyniesie świadomość o ogólnoustrojowym nowotworze, który rozwija się w departamentach policji, to trzeba się nim zająć i mieć nadzieję, że ten serial sprowokuje rozmowy, które doprowadzą pewne sprawy do końca.

Producentem wykonawczym został Curits „50 Cent” Jackson („Power”, „Dream School”). W rolach głównych wystąpią m.in. Sean Bean („Game of Thrones”), Cory Hardrict („Naked”), Ryan Kwanten („True Blood”) oraz Katrina Law („Arrow”). 

Premiera serialu planowana jest na 8 marca tego roku.

Źródło: deadline.com

Komentarze

(2)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

 • Michał Kuć
  Michał Kuć
  @michael506800

  Coś się chyba Autorce Pomyliło . Premiera 8 marca a nie w lutym . W trailerze na końcu jest . Czekam bo ostatni dobry serial jaki był o złych gliniarzach to był the shield . Sean Bean w obsadzie to musi być dobre !

  • Monika Zastawna
   Monika Zastawna
   @MonikaZastawna

   @michael506800: Dziękujemy za zwrócenie uwagi dotyczącej pomyłki. To dobrze, że nasi czytelnicy są czujni. Pozdrawiam