Aktualności

Chociaż serial cieszy się niewątpliwą popularnością, to na czwarty sezon przyjdzie widzom jeszcze trochę poczekać. I mówiąc trochę, mam na myśli więcej, niż rok.

Serial opowiada o Ricku Sanchezie, uzależnionym od alkoholu naukowcu, który wciąga w swoje szalone przygody Morty'ego, bardzo niepewnego siebie wnuka. Razem podróżują po innych galaktykach, igrając z galaktycznym prawem i narażając swoje życie.

Ryan Ridley, który tworzy scenariusz produkcji, wypowiedział się w wywiadzie dla The Detroit Cast:

Jestem zaskoczony, ile zajęło to czasu. Zakończyliśmy pisanie 3. sezonu w listopadzie zeszłego roku i od tego czasu minęło już jedenaście miesięcy. Wiem, ile zajmuje pisanie scenariusza, później animacja, więc będę zaskoczony, jeśli czwarty sezon pojawi się wcześniej, niż w 2019 roku – a dokładnie pod koniec 2019.

 

Co więcej, Ryan Ridley zdaje się nie wiedzieć, dlaczego produkacj trwa tak długo i winą obarcza Dana Harmona, Justina Roilanda oraz stację Adult Swim. Uważa on, że osoby odpowiedzialne za tworzenie animacji powinny już dawno zebrać swoje części pracy w całość i wyemitować serial wcześniej. Cały proces tak długiej produkcji jest dla Ridleya  bez sensu, ale wierzy, że twórcy mają ku temu swoje powody.

Ryan Ridley, scenarzysta „Rick and Morty”
 
 

Tak długi czas oczekiwania może być dla fanów bardzo frustrujący. Pomiędzy drugim a trzecim sezonem także były dwa długie lata oczekiwania na premierę, ale trzecia seria odniosła największy sukces ze wszystkich, więc być może w tym szaleństwie jest metoda.

Twórcy poświęcają więcej czasu na dopracowanie produkcji pod każdym względem, więc fani będą musieli uzbroić się w cierpliwość, żeby móc później docenić efekty ich pracy.

Twórcami „Rick and Morty” są Dan Harmon i Justin Roiland.

Oficjalna data premiery nowego sezonie nie jest znana. Szacuje się, że przypadnie ona na koniec 2019 roku.

Źródło: www.screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Rick and Morty

Rick Sanchez, uzależniony od alkoholu naukowiec, wciąga w swoje szalone przygody Morty'ego, bardzo niepewnego siebie wnuka. Razem podróżują po innych galaktykach, …