Aktualności

Sporo osób spodziewało się, że życie serialu „The Sinner” skończy się po pierwszym sezonie. Jednak prawda okazała się zupełnie inna i fani intryg rozgrywających się w produkcji zostali mile zaskoczeni, produkcja otrzymała bowiem zielone światło na kontynuację.

Wprawdzie Jessica Biel („The A-Team”) nie pojawi się w nowej odsłonie „The Sinner” – nie po tym, jak zakończono wątek granej przez nią postaci – ale to nie oznacza, że porzuciła serial: jest jego producentem wykonawczym. To właśnie ona podzieliła się ze światem trailerem nowych odcinków.

Zapowiedź pierwszej serii pokazała nam, że Cora, grana przez Jessicę Biel, rzeczywiście popełniła okrutną zbrodnię, natomiast w filmiku najnowszej odsłony nic nie jest proste i oczywiste. Mamy 13-letniego chłopca, jego martwych rodziców, podejrzenia, ale czy okażą się one prawdziwe?

The Sinner, Jessica Biel, sezon 1, sezon 2, zapowiedź, zwiastun
Jessika Biel na plakacie promującym pierwszy sezon

Widać, że za tą historią kryje się coś więcej. Jedynie zarysowano fabułę, ale na pewno dostaniemy więcej niż nam pokazano. Premiera pierwszego epizodu drugiej serii 1 sierpnia.

Źródło: cinemablend.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Sinner

Podczas wieczornego spaceru po plaży, szczęśliwa, młoda matka i żona o imieniu Cora, niespodziewanie zabija młodego meżczyznę. Podczas śledztwa zdeterminowany detektyw …