Aktualności

Trzeci sezon brytyjskiego serialu „Plebs” zakończył się prawie 2 lata temu; już niedługo stacja ITV wyemituje kolejne osiem odcinków. To nie koniec – amerykańska telewizja podejmie się zrealizowania remake'u komedii.

Akcja dzieje się w starożytnym Rzymie, gdzie mieszka trzech niczym niewyróżniających się chłopaków. Próbują ułożyć sobie życie, znaleźć pracę oraz podnieść swój status społeczny. W rolach głównych występują Tom Rosenthal („Friday Night Dinner”), Joel Fry („Game of Thrones”) oraz Ryan Sampson („The Frankenstein Chronicles”). Serial otrzymał nagrodę British Comedy Awards w 2013 roku za najlepszy program telewizyjny oraz TV Choice Awards UK w 2016 za najlepszą serię komediową. 

Plebs, remake, Jonathan Pointing, ITV, serial
Kadr z serialu

Fani produkcji z pewnością nie mogą się już doczekać tego, jak brytyjski tytuł będzie funkcjonował w amerykańskich realiach. Za zrealizowanie serialu odpowiada Seth Rogen („Future Man”, „Sausage Party”). 

Oryginalna wersja serialu „Plebs” powróci na ekrany telewizorów wiosną przyszłego roku. Data remake’u nie jest jeszcze znana.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale